Dzień Pluszowego Misia. Konkurs "Misiowa Szmacianka"

Opublikowano: 2019-10-25 14:27, Numer artykułu: 9460

Obchody Dnia Pluszowego Misia już na zawsze wpisały się w historię naszej szkoły. 26 listopada po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w szkole odbyło się wiele atrakcji. Starsze dzieci czytały młodszym bajki, odwiedził nas miś, który tańczył z dziećmi i rozdawał cukierki, wykonywaliśmy prace plastyczne dowolnymi technikami oraz chętne dzieci wspólnie z rodzicami wzięły udział w konkursie na własnoręcznie uszytą "Misiową Szmaciankę". Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a pomysłowość dzieci i rodziców przerosła najśmielsze oczekiwania. Do konkursu, jak i do całej wspólnej zabawy, przyłączyły się również zaprzyjaźnione przedszkola: Niepubliczne Przedszkole MUMINKI, Przedszkole Sióstr Elżbietanek oraz  Przedszkole nr 70 "Stokrotka". Wszystkim laureatom i uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałych prac.