Zaproszenie dla Rodziców uczniów klasy VIIIA

Opublikowano: 2020-04-29 15:03, Numer artykułu: 26147

Zaproszenie dla Rodziców uczniów klasy VIIIA

Zapraszamy rodziców dorastających dzieci na spotkanie on-line w czwartek, 7 maja 2020, o godz.18

Opowiemy sobie, jak Wasza córka czy syn dojrzewają, co nimi kieruje, dlaczego wczoraj byli potulni, a dziś się buntują. Może dzięki tym spotkaniom będzie Wam łatwiej zrozumieć kolczastego nastolatka, który nagle wyrósł w Waszym domu. Jeśli zrozumiecie, jak co się z oni przeżywaj, co się z nimi dzieje, jest duża szansa, że uda Wam się przebrnąć przez trudny okres dojrzewania bez rozpętania niepotrzebnej domowej wojny.
Zaczniemy od omówienia zmian fizycznych, które przechodzącą dorastające dziewczęta i skokowym dojrzewaniu chłopców. A potem jeszcze o miłości, wolności, buncie i talencie.

Kolczasty Nastolatek
Czwartek, 7 maja 2020, godz. 18.00

Aby się dołączyć klikamy następujący link: https://webconf.czysteserca.org.pl/b/fun-fkm-m7n