SZCZEPIENIA UCZNIÓW

Opublikowano: 2021-06-07 16:46, Numer artykułu: 41201

Szanowni Państwo,

Biuro Zdrowia i Polityki Społecznej UMB zwróciło się do szkoły z prośbą o przekazanie poprzez dziennik elektroniczny informacji (wraz z załącznikiem) rodzicom o możliwości zaszczepienia dzieci i młodzieży 12+ w Powszechnym Punkcie Szczepień przy ul. Kaliskiego 7 (UTP).

Aby przyspieszyć i usprawnić akcję szczepień chętni rodzice mogą wypełnić formularz wraz z obowiązkiem informacyjnym i oddać go w szkole do piątku 11 czerwca br. (formularz w załączniku).

Biuro Zdrowia i Polityki Społecznej informuje ponadto, że w/w formularz mogą wypełnić także rodzice uczniów 16+ oraz uczniowie pełnoletni, jeżeli chcą skorzystać ze szczepienia w Powszechnym Punkcie Szczepień przy ul. Kaliskiego 7.

Data rozpoczęcia szczepień jest uzależniona od zmiany rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zapobiegania COVID-19.

Z wyrazami szacunku,

Grażyna Zielińska