Akcja "Sprzątanie Świata 2024"

Opublikowano: 2024-10-15 15:28, Numer artykułu: 87979
We wrześniu 2024, jak co roku wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie Świata" organizowanej przez UM BYDGOSZCZ. Wszystkie klasy zaangażowały się w tegoroczne działania. Poza tradycyjnym sprzątaniem okolicy szkoły i Doliny Pięciu Stawów zrealizowaliśmy szereg działań, a były to między innymi: wykonanie plakatów o tematyce "Jestem Eko", wykonanie prac plastycznych "Dbajmy o nasze oceany", tworzenie kodeksów młodego ekologa oraz map myśli, pisanie listów do Ziemi, zajęcia rzeźbiarskie o tematyce przyrodniczej, oglądanie filmu edukacyjnego "Czy plastik szkodzi Ziemi?", Eksperymenty z wodą i powietrzem, tworzenie instrumentów z naturalnych zasobów, układanie przyrodniczych tangramów, spacery połączone z obserwacją przyrody, zajęcia w Centrum Edukacji Ekologicznej - badanie jakości wody oraz wizyta w Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku.
Sprawozdanie z naszych działań w załączeniu! ????????????

Pliki do pobrania: