Drzwi otwarte dla przyszłych uczniów naszej szkoły - fotorelacja

Opublikowano: 2023-02-26 11:22, Numer artykułu: 64663

17 lutego w naszej szkole odbyły się drzwi otwarte dla naszych przyszłych uczniów. Na tę okazję przygoowaliśmy wiele ciekawych atrakcji promujących naszą szkołę. Spacerując po salach dzieci mogły w formie różnych zabaw i doświadczeń poznawać naszą szkołę, to czego i jak się uczymy, porozmawiać z nauczycielami oraz obecnymi uczniami, którzy chętnie służyli pomocą i oprowadzali swoich młodszych kolegów. W niektóych salach czekały specjalnie przygotowane zadania. Rodzice oraz uczniowie mogli również zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych takich jak: RoboProjekt, i-pomagalnia (j. angielski) oraz szachy. Drzwi otwarte cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Każdy uczeń opuszczający naszą szkołę otrzymywał certyfikat sukcesu, za świetnie wykonane pierwsze zadania szkolne. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz poświęcenie czasu na zapoznanie się z ofertą naszej szkoły.