Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: 2019-11-29 20:22, Numer artykułu: 18361

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia to niezwykłe i bardzo sympatyczne święto obchodzone 25 listopada. Obchody tego dnia już na zawsze wpisały się w tradycję naszej szkoły. Tym razem o piękną oprawę artystyczno-plastyczną zadbała Pani Paulina Olszewska wspólnie ze swoją klasą 1c. Tego dnia nie zabrakło atrakcji w naszej szkole. Dzieci z klas I-III mogły  przynieść swoje ulubione pluszaki, poznały historię pluszowego misia, wspólnie tańczyły przy piosenkach o misiach oraz miały okazję zrobić sobie zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem w rozmiarze XXL. Nie zabrakło również działań w świetlicy szkolnej, gdzie uczniowie oglądali bajki o swoich ulubionych niedźwiadkach i tworzyli piękne prace plastyczne!! Klasa I c wraz z wychowawcą przygotowali dla przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Muminki” oraz klas I i II teatrzyk „W świecie książek”, gdzie wystąpił kultowy Miś Uszatek.