EKO Gala w Teatrze Kameralnym

Opublikowano: 2024-06-20 17:47, Numer artykułu: 84919

Z przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła kolejny raz znalazła się wśród placówek, które są liderami w działaniach związanych z edukacją ekologiczną. Znaleźliśmy się na podium!!! Zdobyliśmy III miejsce w konkursie na EKOSZKOŁĘ (za całokształt działań ekologicznych podejmowanych w roku szkolnym 2023/24) oraz III miejsce w konkursie z okazji Sprzątania Świata 2024. Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą mieli okazję uczestniczyć w uroczystej EKO Gali w Teatrze Kameralnym.

Po wręczeniu nagród na ekologicznych liderów czekał poczęstunek i wspaniały spektakl "Trzy świnki i przyjaciele".

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie we wszystkie działania ekologiczne i prosimy o jeszcze więcej w przyszłym roku szkolnym!!!