Euro

5-DNIOWY OBÓZ W KOTLINIE KŁODZKIEJ

PROWADZONY PRZEZ WOLONTARIUSZY Z CAŁEGO ŚWIATA

TERMIN: 7-11 STYCZNIA 2019

Przeczytaj ważne informacje dotyczące udziału!!!!!

1. Obóz „Euroweek Szkoła Liderów jest organizowany przez Fundację Euroweek oraz Stowarzyszenie Euroweek Szkoła Liderów.
  2. Udział w obozie uczniów Szkoły Podstawowej nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy jest koordynowany przez nauczycieli szkoły.
  3. Nauczyciele biorący udział w obozie jako opiekunowie są odpowiedzialni za uczniów przez cały czas pobytu na obozie.
  4. W obozie uczestniczyć mogą tylko uczniowie posiadający ocenę zachowania co najmniej bardzo dobrą.
  5. Pierwszeństwo w udziale w obozie mają:
    - uczniowie najstarszych roczników,
    - uczniowie uczestniczący w obozie po raz pierwszy.
  6. Chęć udziału w obozie proszę zgłaszać do nauczycieli języka angielskiego. Opiekunów uczniów chętnych do udziału w obozie prosimy o wpłatę na konto Rady Rodziców  przy SP nr 30 (nr konta 69 1320 1117 2041 0643 2000 0001)zaliczki w wysokości 100PLN, w tytule przelewu wpisując „Euroweek, imię i nazwisko ucznia”. Wpłat można dokonywać przez tydzień, zaczynając od poniedziałku 29 października 2018 r.
  7.  Całkowity koszt obozu to 400 PLN + opłata za przejazd (około 100 PLN)
  8. O udziale w obozie decydować będzie kolejność wpłat oraz wcześniej wymienione kryteria udziału w obozie.
  9. Po upływie czasu przeznaczonego na wpłaty, uczestnicy zostają poinformowani o zakwalifikowaniu się na obóz.
  10. Uczniowie, którzy nie zostali zakwalifikowani na obóz, otrzymują zwrot wpłaconych pieniędzy w terminie 3 dni od daty ustalenia ostatecznej listy uczestników obozu oraz zostają przeniesieni na listę rezerwową.