Konkursy organizowane w ramach Grantu Ekologicznego

Opublikowano: 2023-10-02 21:41, Numer artykułu: 72548

Zapraszamy do udziału w trzech konkursach organizowanych w ramach Grantu Ekologicznego "Naturę kochamy, więc bydgoskie pomniki przyrody odkrywamy".

Ogłaszamy trzy konkursy:

1. Międzyszkolny Konkurs na na najciekawszą prezentację multimedialną na temat „BYDGOSKIE POMNIKI PRZYRODY”
  2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „BYDGOSKIE POMNIKI PRZYRODY”.
  3. AKCJA SZKOLNA „POSZUKUJEMY BYDGOSKICH POMNIKÓW PRZYRODY”

Zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzicami do poszukiwań przyrodniczych i wzięcia udziału w akcji „Poszukujemy Bydgoskich Pomników Przyrody”. Piękna jesienna pogoda zachęca nas do spacerów, przejażdżek rowerowych, dlaczego więc nie dowiedzieć się przy okazji więcej o naszym pięknym mieście i jego walorach przyrodniczych?

Dla trzech uczniów naszej szkoły, którzy znajdą jak najwięcej bydgoskich pomników przyrody, udokumentują to fotograficznie lub filmowo i dokonają spisu odwiedzonych miejsc czekają nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy w ramach grantu ekologicznego „NATURĘ KOCHAMY WIĘC BYDGOSKIE POMNIKI PRZYRODY ODKRYWAMY”.

Na Wasze relacje zdjęciowe i tabelę ze spisem odwiedzonych miejsc czekamy do 10 października 2023 r.