Nominacja dla szkoły i nauczycieli w Plebiscycie Edukacyjnym

Opublikowano: 2021-10-25 18:17, Numer artykułu: 45237
"Z przyjemnością informuję, że Państwa szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez "Gazetę Pomorską", "Express Bydgoski" i "Nowości - Dziennik Toruński".
Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymał także pracujący w Państwa szkole nauczyciel:
Karolina Karwasz".
Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.pomorska.pl/nauczyciel

Aby zagłosować na naszego nauczyciela należy wysłać sms na nr 72335 o treści DBT.21

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos:)