Pożegnanie zimy

Opublikowano: 2021-03-19 16:06, Numer artykułu: 38007

Ostatniego dnia astronomicznej zimy w szkole pojawiły się piękne, kolorowe kukły- Marzanny, zwiastujące nadchodzącą wiosnę. Chociaż aura dziś bardzo zimowo- wiosenna, w szkole zrobiło się bardzo kolorowo i ciepło. Wszystko za sprawą konkursu dla klas 1-3 na najładniejszą, najbardziej pomysłową, oryginalną Marzannę. Pomysłowość dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania. Rzutem na taśmę, przed pójściem na naukę zdalną, zorganizowana została wystawka kukieł, której głównym celem ,oprócz dekoracji, było wyłonienie zwycięzców. W głosowaniu na tą NAJ... brali udział uczniowie klas młodszych, nauczyciele oraz panie z administracji, każdy chciał oddać swój głos ???? , bo te piękne, kolorowe panny podbiły wszystkich serca. Wyniki głosowania ogłosimy wkrótce.:)