Rozstrzygnięcie konkursu logopedycznego "Logograjki, gra logopedyczna"

Opublikowano: 2023-11-13 10:17, Numer artykułu: 74774

W dniu 10.11.2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu logopedycznego pt. „Logograjki gra logopedyczna”. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich chętnych uczniów klas I-VI. Celem konkursu było dbanie o poprawność językową, doskonalenie wymowy trudnych głosek, pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci, zachęcanie do działania na rzecz wspólnoty szkolnej (prace konkursowe będą wykorzystywane podczas zajęć logopedycznych).

Komisja konkursowa oceniła pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy, estetykę wykonania i zgodność z zasadami konkursu.
Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za trud włożony w wykonanie prac, a zwycięzcom gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Lista laureatów:

Miejsce 1 : Maria Zielińska – klasa 1 b, Aleksandra Paszkiewicz- klasa 2a;

Miejsce 2 : Wanda Buczkowska- klasa 1d;

Miejsce 3 : Antoni Zieliński- klasa 2b, Filip Smoliński- klasa 2d;

Dziękujemy za udział w konkursie. O terminie odbioru nagród poinformujemy
laureatów.

Serdecznie gratulujemy !