SP 30 gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowano: 2020-01-11 18:18, Numer artykułu: 19811

Dziś (11.01) SP 30 grała po raz pierwszy dla WOŚP!!! Już na pewno wiemy, że nie po raz ostatni. Wielka i szlachetna akcja, która spotkała się z ogromną aprobatą mnóstwa osób odwiedzających dzisiaj naszą szkołę. Czekało moc atrakcji: TALENT SHOW, pokaz mody ekologicznej, pokaz sztuki kulinarnej w wykonaniu mistrza kuchni Pana Mateusza Balcerka "GASTRO SZEF", któremu bardzo dziękujemy za wsparcie (do degustacji był pyszny deser, lodowy, który sam mistrz robił na naszych oczach), pokazy chemiczne, loteria fantowa, kącik plastyczny,  prezentacja prac plastycznych uczniów naszej szkoły, pierwsza pomoc przedmedyczna, kawiarenka.....działo się naprawdę sporo!!!

Okazało się że mamy bardzo wielu utalentowanych wszechstronnie uczniów, którzy do dzisaj ukrywali swoje talenty.

Organizatorzy dziękują wszystkim którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień wyglądał tak wspaniale.

Za każdą pomoc i wsparcie: rodzicom, nauczycielom, administracji.... ogromne DZIĘKUJĘ!!

""Człowiek(...) jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"" (JP II)