Sukcesy w konkursach nauk przyrodniczych

Opublikowano: 2022-04-22 13:05, Numer artykułu: 52919

Uczennica  Jagoda Puławska z klasy 8B  gładko przeszła etap szkolny i rejonowy  Konkursu przedmiotowego z biologii (tzw. „kurator”)  i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, w którym uzyskała tytuł  FINALISTY  KONKURSU KURATORYJNEGO  z biologii , zabrakło jej dwóch punktów do uzyskania tytułu laureata.

Dziewczyny  z naszej szkoły z klas ósmych: Natalia Bettka, Amelia Lenarcik, Jagoda Puławska  8b oraz Aleksandra Wyczling 8a wzięły udział  w Konkursie biologicznym pt. „Tajemnica funkcjonowania organizmów żywych.” Dziewczyny osiągnęły wysokie wyniki, a mianowicie Jagoda Puławska 8b zajęła               I miejsce, a Amelia Lenarcik 8b III miejsce.

Ponadto Jagoda Puławska z klasy 8B  wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym  - „MEDYCYNA NA SZÓSTKĘ”, w którym  uzyskała  tytuł oraz dyplom LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

Gratulacje !!!