Światowy Dzień Tolerancji 2022

Opublikowano: 2022-11-21 15:23, Numer artykułu: 60509
16 listopada 2022, w Światowym Dniu Tolerancji, przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w Konferencji inaugurującej VI sezon Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej.
Na spotkaniu podsumowano wyniki konkursu plastycznego "Korzenie Człowieczeństwa", który reprezentowali Amelia Krześniak z kl. 5C oraz Jacek Kalaczyński z kl. 5B. Wręczono także nagrody dla najbardziej aktywnych uczniów i klas odwiedzających Park Tolerancji. Zajęliśmy I miejsce, a wyróżnieni zostali: Natalia Górka i Paweł Stępień z kl. 6A oraz Emil Pacewicz z kl. 8B. Trofeum najlepszej klasy otrzymała 8A. Wszystkie szkoły losowały również "przydział" na Festiwal Kultur, który odbędzie się pod koniec maja na Wyspie Młyńskiej. Tym razem wylosowaliśmy kulturę Bliskiego Wschodu.
Zapraszam wszystkich uczniów do udziału w licznych konkursach Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej. Czekają pozytywne emocje i ciekawe nagrody.
Cynthia Barylska (szkolny koordynator SOiT).