"Światowy Dzień Walki z Głodem"

Opublikowano: 2018-11-12 21:59, Numer artykułu: 6363 , Autor: M.Puszczykowska

W dniach 19 i 20 października  2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji zorganizowanej przez PCK w ramach „Światowego Dnia Walki z Głodem”. Młodzież poświęciła swój  wolny czas przeprowadzając zbiórkę żywności oraz środków pieniężnych w marketach na Górzyskowie i Szwederowie. Dochód z akcji przeznaczony będzie na zakup żywności dla najuboższych rodzin i matek samotnie wychowujących dzieci oraz na utrzymanie stołówki dla osób ubogich i bezdomnych. W akcji brali udział następujący uczniowie: Natalia Kosobucka 3a, Monika Michta 3a, Julia Zielińska 3a, Marta Tereczyńska 3e, Vanessa Rokicka 3e, Klaudia Guz 3e, Liliana Grzeszczak 3e, Karolina Wróblewska 3e,  Amelia Bońdos7a, Maria Hennig 7a, Olga Świstun 7a, Monika Frankowska 7a, Antonina Szutko 7a oraz Marcin Łangowski 7a, którym  bardzo dziękuję za udział w tak szczytnym celu.

Magdalena Puszczykowska