WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Opublikowano: 2019-10-24 22:25, Numer artykułu: 15250

WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Uczniowie SP30 w trakcie wakacji letnich mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez naszą szkołę. Realizowany był projekt „Bydgoskie półkolonie”, podczas którego przez 4 turnusy dzieci miały zorganizowane wyjścia w atrakcyjne miejsca min: do Laser Fight, Kina Helios, Family Parku na kręgle oraz ścianę wspinaczkową. Odbywały się także warsztaty tematyczne, zajęcia profilaktyczne, pierwszej pomocy oraz zajęcia sportowe.

Inną bardzo ciekawą atrakcją były zorganizowane kolonie letnie w Karpaczu, które odbyły się w dniach 6-13.07.2019r. Każdego dnia koloniści przemierzali górskie szlaki, poprawiając w ten sposób swoją kondycje fizyczną i sprawność. Dzieci miały możliwość zwiedzić min: Świątynię Wang, Muzeum Miniatur, Hutę szkła Julia w Szklarskiej Porębie, Muzeum Zabawek. Z przewodnikiem górskim udało zdobyć się Snieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy. W programie znalazło się także wyjście nad Wodospad Szklarka i Kamieńczyk. Bardzo ciekawą atrakcja była wizyta w ZOO Safari w Czechach. Nie brakowało zajęć integracyjnych, wspólnych zabaw i gier ruchowych, a także pieczenia kiełbasek podczas ogniska.

Wszystkim wychowawcom dziękujemy za opiekę nad dziećmi podczas wspólnie spędzonych wakacji.

Już dziś zapraszamy na zimowisko do Zieleńca w pierwszym tygodniu ferii zimowych!!!